Podmínky služby

24prosince

Posted on pro 24, 2023 by Gabriela Sedláčková

Úvod

Website Krása Od Lávky nabízí široký rozsah služeb a produktů spojených s drogerií a kosmetikou. Používáním našeho webu souhlasíte s následujícími podmínkami služby. Tyto podmínky definují pravidla pro používání webu a všechny související služby. Důležité je, abyste tyto podmínky pečlivě přečetli a plně jim porozuměli před používáním našich služeb.

Obecné podmínky

Naše služby jsou poskytovány "tak, jak jsou" a "jak jsou dostupné" bez jakýchkoliv záruk. Nezaručujeme, že naše služby splní vaše specifické požadavky, budou neustále dostupné, bezpečné nebo bez chyb. Informace a produkty na našem webu jsou poskytovány za účelem informování a není zde záruka jejich úplnosti, přesnosti či aktuálnosti.

Práva a povinnosti uživatele

Jako uživatel máte právo přistupovat k obsahu a službám webu Krása Od Lávky pro vaše osobní nekomerční použití. Zavazujete se, že nebudete používat web či jeho obsah pro jakékoliv nezákonné účely a budete respektovat všechny související právní předpisy. Uživatelé se zavazují, že nebudou šířit jakýkoliv obsah, který je nezákonný, urážlivý, vulgární, diskriminační či jinak nevhodný.

Změny podmínek

Si vyhrazujeme právo kdykoliv upravit tyto podmínky služby, přičemž každá taková změna bude účinná ihned po zveřejnění na naší stránce. Vaše další používání našich služeb po jakékoli takové úpravě znamená vaší akceptaci nových podmínek.

Kontaktní informace

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo obavu týkající se podmínek služby, neváhejte nás kontaktovat na [email protected]. Adresa: Náměstí Svobody 17, 602 00 Brno, Česká republika. Vlastníkem webové stránky je Gabriela Sedláčková.

Napsat komentář