Ochrana osobních údajů

24prosince

Posted on pro 24, 2023 by Gabriela Sedláčková

Zpracování osobních údajů

V souvislosti s provozováním webové stránky Krása Od Lávky, se naše společnost zavazuje k ochraně a soukromí vašich osobních údajů. V souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) jsme přijali veškerá nezbytná technická a organizační opatření k zabezpečení vašich osobních informací. Osobní údaje jsou zpracovávány pouze za účelem, ke kterému byly shromážděny, a jsou uchovávány v souladu s platnými zákony a nařízeními. K zabezpečení vašich údajů používáme šifrování, firewall, antivirusovou ochranu a další bezpečnostní technologie.

Seznam osobních údajů zahrnuje, ale není omezen na, vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a IP adresu. Tyto údaje mohou být shromažďovány při registraci na našem webu, při objednávce produktů nebo při komunikaci s naší zákaznickou podporou. Oprávněním k zpracování vašich osobních údajů je váš souhlas, který můžete kdykoli odvolat.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim osobním údajům, právo na opravu nebo vymazání vašich osobních údajů, právo na omezení zpracování, právo vznést námitky proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Pokud máte pocit, že zpracování vašich osobních údajů není v souladu s ochranou vašich osobních údajů, máte právo podat stížnost u Úřadu na ochranu osobních údajů.

V případě, že budete chtít uplatnit některé z vašich práv nebo máte dotazy ohledně zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na e-mailovou adresu [email protected]. Pro další informace o ochraně osobních údajů a našich postupech prosím navštivte tuto sekci na naší webové stránce.

Kontaktní údaje majitele a provozovatele webové stránky:

Gabriela Sedláčková
Náměstí Svobody 17,
602 00 Brno,
Česká Republika
E-mail: [email protected]

Napsat komentář